Közép-Európából a Fradi az egyetlen csapat a BL-ben. Egyébként csak nyugat-európai (Salzburg és attól nyugatra), valamint kelet-európai (Szentpétervár és attól keletre) eső csapatok vannak ott a csoportkörben.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
