28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Így magyarázkodik a CD Projekt RED vezetője [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Hatalmas respect járt volna érte, ha kiáll és bevallja, hogy a profit és a befektetők mozgatták a szálakat és bár rohadtul nem volt kész a játék, mégis kiadták. Ilyen sajnos nem fog megtörténni soha, pedig nem lett volna rossz. Ha nincs ennyire elsza*va a fejlesztési idő vagy nem erőltetik a 2020-at, akkor nem kellene ilyen kamu bocsánatkérő videókat kiadni és a béka segge alól kivakarni a cég renoméját. Én legalábbis egy szavát nem tudtam elhinni, pedig szerettem volna. A fejlesztőknek továbbra is maximális tisztelet, mert érződik, hogy ők mindent beleadtak. Meglátjuk, hogy mi lesz a játékból mondjuk év végére vagy jövőre...

Jól értelmezem, hogy akkor idén semmiféle fizetős expansion nincs tervben a videó alapján? Free DLC-k és annyi. Mondjuk érthető, hogy egyelőre a játékot szeretnék tényleges 1.0 állapotba hozni és nem kiegészítőket gyártani hozzá. Bízom benne, hogy azét 2022-ben jöhet hozzá Witcher szintű plusz tartalom.

Vissza

Fórumszabályzat