Én legalábbis egy szavát nem tudtam elhinni, pedig szerettem volna. A fejlesztőknek továbbra is maximális tisztelet, mert érződik, hogy ők mindent beleadtak. Meglátjuk, hogy mi lesz a játékból mondjuk év végére vagy jövőre...
Jól értelmezem, hogy akkor idén semmiféle fizetős expansion nincs tervben a videó alapján? Free DLC-k és annyi. Mondjuk érthető, hogy egyelőre a játékot szeretnék tényleges 1.0 állapotba hozni és nem kiegészítőket gyártani hozzá. Bízom benne, hogy azét 2022-ben jöhet hozzá Witcher szintű plusz tartalom.
