Nem igazán követem a magyar könnyűzenét, pláne azt a műfajt, amit az AWS képvisel, de az eurovíziós szereplésük miatt őket a szokásosnál sokkal jobban ismertem. Felfoghatatlan tényleg...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Ismertem személyesen, bár csak párszor beszéltünk. Meggyőződésem, hogy a színtér egyik legtehetségesebb énekese volt. Most le is bénultam kicsit, 29 éves volt.