28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Nem igazán követem a magyar könnyűzenét, pláne azt a műfajt, amit az AWS képvisel, de az eurovíziós szereplésük miatt őket a szokásosnál sokkal jobban ismertem. Felfoghatatlan tényleg...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

quervo
quervo [2161]
Siklósi Örs, az AWS énekese.

Ismertem személyesen, bár csak párszor beszéltünk. Meggyőződésem, hogy a színtér egyik legtehetségesebb énekese volt. Most le is bénultam kicsit, 29 éves volt.

Vissza

Fórumszabályzat