Megjelenés után két nap alatt sikerült eljutni a prológus végére mindhármunknak. Nekiestünk egyből aznap este, végefele kivágott minket... Másnap ki-ki elintézte egyedül nap közben (azt eleinte nem tudtuk, hogy prológust csak egyedül lehet). Ezek után, hogy mindenki készen állt a közös játékra, egyik este sem lehetett belépni.
Szóval eddig én nem igazán tapasztaltam, hogy hatalmas durranás lenne...
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
