Az első nagyon tetszett, szóval ez most felkeltette az érdeklődésemet eléggé. A magyar fordítás mikorra várható hozzá? Na, nem mintha gondot okozna angolul végigolvasni, csak persze nekem is van csomó más betervezve még, szóval ha nemsokára jön úgyis magyarul, akkor tudok várni. Az viszont nem jó hír, hogy a játékok felől a filmek és a zene felé tolódott benne az arány. 
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.