28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

subject17
subject17 [7050]
Én is kikapcsoltam egyből, miután az előbb lefrissítettem. Minél kevesebb dolgot szeretek a tálcán és asztalon (ez utóbbi totál üres pl.), és ez iszonyat tolakodó, afféle mobilos hatású cucc. Annyira persze nem gáz, mint a default Win10 keresősáv...

Ráadásul az egésznek low-res hatása van, az ikon és szöveg is erősen pixeles, azért lehetne ezt igényesebben.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

szbszig
szbszig [33649]
Jobb gomb -> hírek és érdeklődési területek -> kikapcsolás.

Egyébként engem ez a frissítés kivételesen pont nem zavar.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Bomc.
Bomc. [774]
Frissített a win 10, az időjárást kitette a tálcára, hogy lehet eltünteni?, mert kva idegesítő hogy ottvan kint

Vissza

Fórumszabályzat