28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Nekem már csak a Spectrumom van meg, a ZX81-et tovább adtuk a családban.

Álljon itt e dal az emlékének:
https://www.youtube.com/watch?v=IagZIM9MtLo
Dino
Dino [6086]
Sir Clive Sinclair
Az első számítógép, amit használtam, egy ZX81 volt, 7 éves koromban. Még most is megvan, egy akkoriban komolynak számító, szinte ökölnyi méretű, 16 kbyte-os memóriabővítővel (a masinában 1 kbyte memória volt).
A ZX81 megalkotója pont 81 évesen távozott...

Vissza

Fórumszabályzat