28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Quantum Break [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
Tényleg halványodó emlékek alapján mondom, de úgy rémlik, hogy itt is ki kell ismerni a gunplay mechanikát. A Controlnál is az volt, hogy célzottan fejleszteni a dolgokat és az adott ellenfél ellen a megfelelő dolgot használni és akkor megy, és ez is hasonlónak rémlik. Az a baj amúgy, hogy pont a jellemzően két órás limit alatt főleg story ismerhető meg, a játékmenet később bővül majd. Ja, game pass (meg egyéb ilyen társai) a legjobb demozni játékokat.
Dark Archon
Dark Archon [11848]
Én amúgy szeretem az időutazásos / időmanipulálós játékokat, azért kérdeztem.

Gump: köszi, az lesz. Vagy megvárom, míg bekerül Game Pass-ba, mert röhej, hogy még mindig 14 rongyot kérnek érte. A Control egyrészt a helyszín miatt nem tetszett, ez a végig egy hülye épületben bolyongani, használhatatlan térképpel. De akkor gurultam be igazán, amikor képtelen voltam legyőzni 1-1 bosst a 86. alkalommal se.

Dark Archon

Peace
Peace [28928]
Nekem vannak halovány emlékeim, hogy egyszer elkezdtem és bohóckodtam vele, de szerintem rohadtul félbehagytam. Nagyon nem érte el az ingerküszöbömet se a történet, se a játékmenet.
Dark Archon
Dark Archon [11848]
Gatyába rázták, érdemes megvenni? Mert a Control után erős fenntartásaim vannak a Remedy játékaival mind minőség, mind játékmechanika vonalon. Az Alan Wake-t viszont imádtam, és jön a 2. része, remélhetőleg azt nem cseszik el.

Dark Archon

VodevilX
VodevilX [11345]
Tegnap végeztem, a játék nagyon tetszett! De ahogy írtam, nagyon csalódott vagyok, hogy ezt így kellett megjelentetni PC-re... Viszont ha adott a lehetőség, esetleg miután valahogy megpróbálják gatyába rázni, tényleg nagyon ajánlott játszani vele!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

VodevilX
VodevilX [11345]
Tegnap már a Remedy már közölt egy hírt, hogy dolgoznak bizonyos javításokon, pl többek között közkívánatra kap a PC verzió egy Quit gombot a menübe...
Amúgy maga a játék tényleg elég jó! Én act2 végén járok, most már sikerül megszokni, hogy jött ez a játék, és teljesen felrúgta cover shooter szokásokat, és gyorsan újra használható képességek által egy teljesen agresszív játékmenettel szolgál. Plusz a szokásos Remedy stílus: akció és profi történetmesélés keveréke is nagy+++
Csak elég gáz, hogy az első Actot kb fejből vágtam, pedig nem néztem konkrétan streamet sem, csak 3-4 videó review-t...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Nos, én most járok a 4. fejezet közepe felé, de azt leszámítva, - ahogy előttem is írtak - hogy ennek a játéknak tényleg nem így kéne kinéznie 1080p-n, nekem semmi bajom nincs vele. A játékmenet rovására menő szaggatással vagy bármiféle bakival még egyszer sem találkoztam. A történet jó, a fejezeteket elkezdő élőszereplős sorozat epizódok továbbra is nagyon adják, a játékmenet pedig látványos. Én továbbra se bántam meg, hogy befizettem rá.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat