28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo Immortal



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Na ma reggel ráböktem próbaképp megint, egyből belőtte 60-ra és 3 órát toltam minden gond nélkül. Lehet csak le kellett érnie minden letöltésnek játékon belül, ami csak este történt meg otthon. Nagyon élem!!!
Peace
Peace [28898]
Fuhh nekem ez nagyon adja, bár telón kicsit fo*. Nem bírja a 60 FPS-t és high grafikán is szenved. Visszavettem medium-ra. Elég gáz, ha a P30 Pro ennyit tud. Na majd holnap PC+TV kombó végre!!!
david139
david139 [18716]
Bele is tettem már 20 percet. A sztori nem indul erősen, de a szinkron jó. A combat is tetszetős, bár kihívás még nincs. Ami nem tetszett, hogy a ládákat, meg hordókat nem tudom összetörni, meg hogy a spellem átmegy a ház falán.
Nekrót kezdtem amúgy. Illetve nem ajánlott fel HC opciót, mobil játékba ilyesmi eretnekség lenne?

I wish I could have known about the view from halfway down

Peace
Peace [28898]
Mobilra már tölthető.

Vissza

Fórumszabályzat