28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Várható megjelenések – 2023. április [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Én se tartok tőle!!! 15 eurót röhögve megfog érni!
subject17
subject17 [7050]
Nekem Hogwarts Legacy esetében volt ez, de totál nem igazolódott be. Előtte meg Dead Space Remake volt hatalmas pozitív meglepetés.

Én nem tartok tőle, számítok rá, hogy döcögős lesz, de szerintem a másfél hónapos delay, és a mostanában beindított marketing inkább jó jelek. A delay időtartama akkora, ami alatt tényleg el is lehet érni valamit.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Remélem csak a végtelen pesszimizmusom dolgozik, de én valamiért végtelenül tartok a Survivortől. Pedig gondolkoztam az előrendelésen, de inkább megvárom az első teszteket belőle.
A másik ami érdekelne a hónapban az a Dead Island 2, de megfogadtam, hogy addig nem veszem elő, amíg legalább az első részt be nem pótolom (ha a Riptide-ot nem is).

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat