Adatkábellel mindenféle cuccot át lehet vinni telefonokra? vagy az olyan speckó dolgok, mint háttérkép, polifcsengőhang valami infra vagy ilyesmi kell?
Meg olvastam valahol, hogy a Vodanál nem lehet 30kb-nál nagyobb üzenetet kapni ill. file-t letölteni. Erről ki mit tud?
Mit tudsz a WAP-os letöltögetésekről?
A hivatalosak (Sony/Nokia) mennyi lét kérnek el játékonként/képenként/cshangonként kb? Vannak wap-on ingyenes lapok, ahonnan jól le lehet töltögetni mindenfélét?
Te a telót mennyire használod? Infrával ugyan úgy lehet adatot rátenni, mint kábellel? PC-ről milyen eszközzel lehet infrán keresztül telóra vinni? Bocs, tudatlan vagyok ebben a témában, plíz help!
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
szoval szvsz menj el egy szakuzletbe aztan kerjel segitseget ha itt nem tudjak megoldani. nem gaz az, en is mindig az ugyfelszolgalatot baxtatom ha valami nem stimmel. mar kulon megadta az egyik ugyfelszolgalatos faszi a telcsije szamat hogy hivjam ha gaz van ;DD