28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Baldur's Gate III



Írd ide hozzászólásod:

Aribeth
Aribeth [2766]
Az irányítás miatt töröltem le 2x is a Divinity 2-t a konzolról, jó tudni, hogy másnak sem jött be.
Kénytelen leszek PC terén is fejleszteni (valamikor), hogy ezeket a játékokat nyugodtan végig tudjam vinni.
jawsika
jawsika [4149]
Várom egyébként, csak aggódok a kontrolleres irányítás miatt, mert már a Divinity 2-nél sem jött be az az irányítás.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat