28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Lacko
Lacko [11561]
Használ valaki a Steamben Family opciót?
Tökre elakadtam vele. Bekapcsoltam és azonosítottam magam. Innentől kezdve nem lehet rendesen használni a Steamet mert folyamatosan kéri a Family PIN kódot kb mindenre. Oké, de legalább a gyerek játszhat a játékokkal. Hát nem, mert hiába van a gépén az én accountommal telepítve és megosztva a "family"-vel, ha a gyerek accountjával elindítanánk, akkor szól, hogy kérje kölcsön tőlem. Kérjük, de nálam nem jelenik meg semmi, hanem az ő gépén azonnal request denied.

Tehát amit elértem, hogy az én gépemen tök nehézkes lett minden (folyton PIN-t kér), cserébe a gyerek se tud játszani.
Igen, láttam, hogy disable-hetem az egész funkciót - és valószínűleg ez is lesz - csak azt hittem ennél használhatóbb ez a dolog.

Van valakinek tapasztalata a közelmúltból ezzel?

Vissza

Fórumszabályzat