Ugyanezt megteheted, miután lehúztad az táp csatlakozóit az alaplapról, és visszadugtad.
Igen, a gombelem lemerülése miatt még el kell induljon, de ez a hiba is ritka, mint a fehér holló, 10+ éves gépeknél fordul elő.
Nagyobb eséllyel valami kontakthiba, amit kizárhatsz a fenti módszerekkel. Nálam már volt olyan, hogy a bekapcsológomb vezetékének forrasztása megadta magát.
Alaplap hiba esetén a ventilátorok jellemzően attól még felpörögnek. Ha a fenti módszerek nem segítenek, marad a másik gép tápjával való próbálkozás.
Dark Archon
