28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horizon Forbidden West Complete Edition PC-s teszt – Újabb sikert aratott a Sony PC-n [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Jah, a vízzel összefüggésben van Nekem is a sárlavinás falu és az elárasztott kemence volt hisztis, de utóbbi csak akkor amikor módosítottam a vízszinten. Illetve az endgame előtt is van egy lift, amikor felpörgött minden, arra mások is panaszkodtak, ott pár embernek simán crashelt is a fórum alapján.
Mindegy, végül levettem a kemence idejére very low-ra, úgy csak 50-60% között pörgette a processzort és a boss kivételével a nehézséget is letettem sztorira, hogy gyorsabban haladjak. Aztán remélem több ilyen nem lesz. NG+-ban meg úgysem akarok DLC-zni, annyira nem jó ez

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

davkar9
davkar9 [11514]
Víz? Random belekattintottam múltkor steam fórumba és első oldalon ott volt a hasonló cpu panasz a sárlavinás faluról, aminél erre tippeltek. Annál nekem is érezhetően felüvöltöttek a ventik és a vizes gyárban is hangosabb volt az alapnál.

Alap 3/4-nél tarthatok ránézésre, akkor annyira nem sietek vele, hátha patchelik.
Shadowguard
Shadowguard [4577]
Oooooké... Szóval valaki aki ért az ilyesmihez: mi a franc van a Burning Shore kemencében ami 100%-ra pörgeti a processzort? Már mindent kikapcsoltam és levettem a legalacsonyabbra a beállítást és így is meg akarja ölni a CPU-t ez a sz@r

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat