28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Hát ez baromi vicces, hogy megtaláltam a régi hozzászólásaimat még 2008 környékéről. Sokat fordult a világ meg a zenei ízlésem is azóta. Igazából minden megy. Itthon a Rolandomon főleg power-re meg könnyebb black-re és egy-két klasszik heavy-re szoktam dobolni, meg persze d'n'b. De egyébként ilyen időszakaim vannak. Most tavasszal Toy Dolls ment, aztán a régi jó Manowar, most Pagan Reign, Dark Fortress meg Almanac, Rage, Rage Againts, de volt grunge időszakom is (megint). Jobban illett volna a hsz a Ki mit hallgat mostanában topikba, dehát céltudatosan a régi HSZ-eim keresgéltem.

Vissza

Fórumszabályzat