28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Elder Scrolls III: Morrowind



Írd ide hozzászólásod:

Warhawk
Warhawk [1146]
Drow, van teljes, magyar végigjátszás? Úgy értem, összes guild küldetés, mellékküldetések, stb...
Mert éppen gondolkodtam rajta, hogy megkásve bár, de belekezdek egybe, ha már úgyis nekikezdek ujból. Ha viszont van, akkor nem "szenvedek"
Drow
Drow [361]
ZZoli:

Az a Ghostfence ennek a bejárata a Ghostgate ami délen van.

Szellemeket csak magikus fegyverrel tudsz kinyírni, mindegy mi csak valamelyik elemi mágia legyen a fegyverben (villám, tűz) de a damage health (életerősebzés) is hatásos. Vagy szerezz egy gyűrűt vagy amulettet amiben ghost vagy csonti van (idézés) aztán enged őket össze.
Ha megmondod milyen guild-okba akarsz belépni és adsz egy e-mail címet elküldöm neked a küldiket magyarul, ha érdekel.

"Nemo me inpune lacessit!"

ZZoli
ZZoli [123]
A térkép közepe felé tartok,de ott egy kék energiafal amin nem tudok keresztülmenni.Én nem szoktam csinálni a küldetéseket mert,hogy értsem nagyobb angoltudásra volna szükségem.Néhányat véletlenül cssinálok meg.PL.:Azt a küldetést amikor egy kereskedőnek a padlásáról kellett kiűzni egy zombit.Hogy kell kinyírni a szellemeket úgy,hogy 100%-ig long sword-os vagy.

Sziasztok! :-)

Vissza

Fórumszabályzat