28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Martin bátyó
Martin bátyó [2774]
15 giga hááát minden esetre eddig korlátlan volt és most ugyanazért a pénzért ( ha még idén nem emeltek) most kevesebbet kapsz.

Nekem momentán kevés lenne és sok barátom aki chellos msot szivja a fogát.

Persze ez tényleg emberfüggö tehát nem állitom azt hogy kevés meg sok ember van vele viszont néhányunknak nem elegendö és ezt utolag változtatni nemszép dolog.
predator
predator [629]
már egy ideje korlátos, de a korlát 15 GB. Hogy ez kinek mit jelent, az más tészta. Én általában leszedem az engem érdeklő filmek, játékok bemutatóát, demoját, a hónapban letöltöttem egy Mandrake Linuxot (3 CD), minden nap netezek, levelezek, néha játszok és még néha telefonálok is. Mindez nekem belefér. Persze én nem warezolok, de szvsz akár még az is beleférhetne...
Martin bátyó
Martin bátyó [2774]
chello SuX állitolag most lekorlátozták
elég retek dolog tölük.

Vissza

Fórumszabályzat