28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

Der_Yeti
Der_Yeti [835]
Előfordul. Most is folyamatosan villog a message lampa narancssargan. Ami azt jelenti, hogy nemsokara leallnak karbantartas miatt.

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

.Techno.
.Techno. [739]
Hi!

Nektek szokott olyan időszak lenni, amikor nincs Chello?

"Cuccolta már szét az ánuszod, egy hájfej nagykabátban?"

Vissza

Fórumszabályzat