28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Nah, elkelt a CD, már ne írjatok...
okoska3000
okoska3000 [12750]
Olvastam, a Metal Hammmerben is a hónap lemeze lett, de a zenekritikusok agya mára (is) már nagyon begyepesedett, szal hülyeségeket írnak... Az album valóban jól szól, de ezek a facok nem tudnak leszállni a hülye Marshall fejes gitárhangjukról és olyan zizisen szól a gitár, hogy a hányinger kerülget, a nóták meg olyan laposak (számomra, aki inkább a harmóniaközpőontú zenéket szereti), hogy csak na...

Mindegy...

Nem rossz, nem rossz, csak nekem nem kell... Szal 1200 Ft-ért odaadom, akinek kell, olvassátok el Remen által ajánlott cikket, hátha valakinek megjön a kedve a vételre
Remen
Remen [1651]
okoska3000: hát igen ezért jó meghallgatni előtte mp3-ban.
Egyébként olvasd el ezt: http://www.heavymetal.hu/default.asp?t=kritika&id=426

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Vissza

Fórumszabályzat