28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Pras
Pras [5492]
Pár kédésedre asszem benne volt a válasz a Guru Gamer-ben.
Magyarok nem lesznek, három fél: Szovjetek, Németek, Angolszászok.
Küldetésenként ahogy olvastam, nemigen irányíthatunk majd 20 egységnél többet, ami igen kár de állítólag nagy csaták lesznek, csak a többi bajtársat a gép irányítja.
Ennek megfelelően szerintem semmiféle ilyen műszaki mentő egységre + egyéb nyalánkságra nem számíthatunk.
Az egységeknél sok minden nyilván lesz tartva, de a benzin nem.
A lőtáv a valósnál jóval kisebb természetesen, azt írták, durván képernyőnyi, de a típusok lőtávának aránya megmarad.
A többi kérdésre én is kíváncsian várom a választ

Vissza

Fórumszabályzat