28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Én ajánlgattam itten a Testamentet, mert az utolsó két albumuk valami eszméletlenül jól szól, zúznak rendesen... Mondjuk meglepő, hogy eljönnek, elég ritkán járnak errefelé

De addíg még lesz egy Nightwish a Pecsában, mondjuk elég szerencsétlen időpontra rakták azt a Summer fesztivált... Mármint a dolgozó ember számára (mint én, aki ráadásul 6-íg dolgozik...

Majd megoldom...
Morello
Morello [5412]
Slayer lesz a szigeten?????
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!
YEEEEAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!

Testament??? KIRÁLY!!!!
Most nagyon rákattantam!! Nem tudom, ki ajánlotta itt a Dome fórumon, de meghallgattam és iszonyat bejött!! Thx neki!
MAgi
MAgi [1008]
"Minden korábbinál több külföldi rock/metal banda lesz az idei Szigeten. Akik már biztosak: Slayer, Testament, Napalm Death, My Dying Bride, Ozric Tentacles, Apocalyptica, Laibach, Circle II Cicle, Annihilator, Sonata Arctica, Clawfinger. Meg nem erősített hírek a Fu Manchut is rebesgetik. Időbeosztás, és pontos helyszín: www.sziget.hu/fesztival/program/39459.html" - forrás: http://www.heavymetal.hu/

"Only human" - Agent Smith

Vissza

Fórumszabályzat