Én ajánlgattam itten a Testamentet, mert az utolsó két albumuk valami eszméletlenül jól szól, zúznak rendesen... Mondjuk meglepő, hogy eljönnek, elég ritkán járnak errefelé
De addíg még lesz egy Nightwish a Pecsában, mondjuk elég szerencsétlen időpontra rakták azt a Summer fesztivált... Mármint a dolgozó ember számára (mint én, aki ráadásul 6-íg dolgozik...
"Minden korábbinál több külföldi rock/metal banda lesz az idei Szigeten. Akik már biztosak: Slayer, Testament, Napalm Death, My Dying Bride, Ozric Tentacles, Apocalyptica, Laibach, Circle II Cicle, Annihilator, Sonata Arctica, Clawfinger. Meg nem erősített hírek a Fu Manchut is rebesgetik. Időbeosztás, és pontos helyszín: www.sziget.hu/fesztival/program/39459.html" - forrás: http://www.heavymetal.hu/