Mert ha igen, akkor tudhatod h az emberekből milyen reakciókat váltana ki egy csészealj egy nagyváros felett. Lehet h csak vizsgálgatják kicsiny bolygónkat. Nem biztos h kapcsolatba akarnak velünk lépni, lehet azt se tudják hogy mi itt vagyunk. Lehet h a Holdon is élnek értelmes lények, de mi emberek nem vesszük észre, mert más a fogalmunk az élettel kapcsolatba(víz, oxigén, levegő). A "holdlakók" is csak azt látják hogy mi csak repkedünk a bolygójuknál, de nem akarunk kapcsolatba lépni velük, mert mi azt sem tudjuk h mi vagyunk. Ugyanezt visszalehet vezetni az UFOkra is. Lehet kicsit bonyolult volt, de nem is csoda 1:19kor.
PSN: nayrobi11
