28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Tomsess
Tomsess [1440]
De ha a Nílus annyira nagy lett volna akkor a mélysége is lehetett volna a parton legalább 50 M ha nem több.Akkor a Nílus mélysége szinte egy kisebb tengerszakaszéval vetekedett volna.Mert ha nem lett volna 50M akkor minek építettek volna olyan bazi nagy piramist a szélére vagy közepére.Ezt nem értem én.

Vissza

Fórumszabályzat