"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...
Igazad van, Tesla tényleg létezett...a Red Alertben is láttam!
igen, Tesla tekercs valóban létezett, a legnagyobb, amit megépítettek 50 (!) méter magas volt. Állítólag, TEsla egyszer hatalmas frekvenciájó elektromos árammal kísérletezett, és azt vette észre, h köd, ill. kisebb fellegek gyülekeznek a laborja fölött. NA ez NEM semmi. Nagyon nagy elme vlt az biztos. Állítólag a legfelső atmoszférákból "lopta" az áramot.
fekete-fehér: a rend színpárja
igen, abszolút fehér színt, valószínűleg egy ember sem fog látni, mert mindig van vmilyen közeg, amin megtörik, még csak egy picit is
fekete-fehér: a rend színpárja
igen, abszolút fehér színt, valószínűleg egy ember sem fog látni, mert mindig van vmilyen közeg, amin megtörik, még csak egy picit is
...:::Barcelona Rules:::...
Gömb villám: az nem gyertya, hanem mécses...fém tartóban...
Mellesleg Tesla-transzformátor tényleg létezik. Én a C&C Red Alertben láttam először, majd rá pár hónapra a Spektrumon is (gondolom ez valamivel hitelesebben épít a valóságra), ahol be is mutatták. Vicces volt, bár egyáltalán nem olyan, mint a játékban, hogy odacsapna a célszemélyre.
Egyébként az az érdekes, hogy éppen a leírtak miatt igazi fehér és fekete színt sosem láthatunk, mert nem lehetséges (bár elméletileg, ha feketelyukat nézünk, az tényleg fekete). A hétköznapokban azonban csak azt mondjuk valamire, hogy fekete vagy fehér. Ráadásul ideológiai szinten végképp nincs ez a két szín, mert nem is számít színnek egyik sem. Ezen érdekes elgondolkozni. Olyasmi, mint ahogy ezen a világon nincs tökéletes és teljesen romlott se.
Mellesleg Tesla-transzformátor tényleg létezik. Én a C&C Red Alertben láttam először, majd rá pár hónapra a Spektrumon is (gondolom ez valamivel hitelesebben épít a valóságra), ahol be is mutatták. Vicces volt, bár egyáltalán nem olyan, mint a játékban, hogy odacsapna a célszemélyre.
Egyébként az az érdekes, hogy éppen a leírtak miatt igazi fehér és fekete színt sosem láthatunk, mert nem lehetséges (bár elméletileg, ha feketelyukat nézünk, az tényleg fekete). A hétköznapokban azonban csak azt mondjuk valamire, hogy fekete vagy fehér. Ráadásul ideológiai szinten végképp nincs ez a két szín, mert nem is számít színnek egyik sem. Ezen érdekes elgondolkozni. Olyasmi, mint ahogy ezen a világon nincs tökéletes és teljesen romlott se.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
