Reikernek a szövegei szánalmasak.. "Néha baromi rossz érzés pécés gémernek lenni".. "Nekik van Vice Ciyjük, nekünk van TacOps-sunk. Látható ki járt jobban". EZ EGYSZERŰEN SZÁNALMAS!
Reiker stílusát utáltam tiszta szivemből (MINDEN cikkbe beleirogatott ,csupa marhaságot) ,a GyZ meg csak feltünési viszketegségben szenved.Egyik sem egy nagy eresztés.