28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Szücsi
Szücsi [902]
Ott lent kattints be hogy accept!...sztem ez a baj...
marco69
marco69 [880]
azt szeretném kérdezni hogy ki tudott játszani a neten mert émn mikor a demoba regisztrálom magam meg is csinálja a useremet de nem indul el kiír valami f...ságot és nem tudom hogy miért nem megy tudna valaki nekem ebben segíteni..egyépként az irányítás túl árkádos a hátérgrafika nem túl ütős...hát kíváncsi leszek a véglegesre...lehetne kicsít életszerűbb....

Vissza

Fórumszabályzat