(én innen szedtem)
sztem nem szar a gamma, sőt nagyon bika, (emiatt is ráfér már a gépemre egykis felújítás) nagyon részletes és gyönyőrű textúrázott kocsik, minden kocsi átfesthető ízlés szerint ami majd nagyot dob a feelingen. A demoban a pálya végén a hidas ugartónál kicsit dejavou-m volt, melyik filmben is láttam ezt?
Ja persze. 2F2F (2fast2furious)


Vietcong Reloaded :-D
