28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

gj2k
gj2k [2375]
Hauptmann: csak a demoja van kint, itt a dome-on is letölthető
(én innen szedtem)

sztem nem szar a gamma, sőt nagyon bika, (emiatt is ráfér már a gépemre egykis felújítás) nagyon részletes és gyönyőrű textúrázott kocsik, minden kocsi átfesthető ízlés szerint ami majd nagyot dob a feelingen. A demoban a pálya végén a hidas ugartónál kicsit dejavou-m volt, melyik filmben is láttam ezt?
Ja persze. 2F2F (2fast2furious)

Vietcong Reloaded :-D

Vissza

Fórumszabályzat