28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ferkonak



Írd ide hozzászólásod:

ZZoli3
ZZoli3 [1961]
Ferko történetén majd mefulladtam a röhögéstől.Részvétem Ferko.Biztos nagyon fáj.Nekem is fáj.A hasam a röhögéstől.
Napi nevetés adag az,hogy benézek ebbe a topicba.
Reméem lyavul a hejesirásod.

Ooooh you set my soul alight

Vissza

Fórumszabályzat