A SoF2 meg naon baró! Ahogy az 1-is.. bár azzal nem játszottam hanem a Gold-al.
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Fórum » Beszélgetés a játékokról
A SoF2 meg naon baró! Ahogy az 1-is.. bár azzal nem játszottam hanem a Gold-al.
A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k