28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Zsolty
Zsolty [1331]
az alap Mohaa nagyon bejött nekem, aztán jött a Spearhead, végigvittem de már nem azzal az érzéssel mint az alapot. (kötelességből, becsületből)
aztán jött Ősszel az a Bragagagaaksms vagy hogy is hivjág, na azt elkezdtem de abba is hagytam, és uninst.....
evvel tetözött az ellenszenvem a Mohaa kiegészitöi iránt.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

nyomi
nyomi [7258]
aki azt mondja, hogy a mohaa spearhead egy pocsék az ássa el magát az egyik legjobb kiegészítő, amit valaha kiadtak... egyetlen hibája van, hogy rövid... de kiegészítőtől ne várjon sokat az ember

a far cry-nak pedig már most meg lehet ítélni az év játéka címet...

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat