28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

BITYe
BITYe [1267]
Én a HL2-ben! Még kisem adták már csalódtam benne! Minek húzzák halasztják már?

* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *

Vissza

Fórumszabályzat