AI? FarCry? milyen fokozaton játszottad? mert realisztikon igen hamar megkerültek és oldalba/hátbatámadtak. Sőt fedezékbe is ugrottak, meg hasravetették magukat, stb. Egyébként melyik játék intelligenciáját vennéd alapul? Mihez hasolítod, hogy aztmondod elcseszték?
Egyébként én a Republic: The Revolution-ban csalódtam.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..