Mostanában láttam valami játékot, amiben nagyon jó volt az ai. Nem jut eszembe a címe, de majd leírom vmikor. Azt tudom, hogy fps...
Ha nem tudsz csendben maradni, fogd be a pofád!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Ha nem tudsz csendben maradni, fogd be a pofád!
Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Manchester United Forever!