28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Zsolty
Zsolty [1331]
amúgy szedsz valamit?

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Elast
Elast [508]
Én a FC-t realistic szinten azért találtam nehéznek, mert ugyanazon golyó rajtam vagy 5x annyit sebez, mint pl:easyn.Nem attól hogy az AL okos.A 6 éves HL kenterbe veri mind játékmenet, mind AL, de még történet szempontjából is!Na jó grafikában azért nem!De majdnem!

Manchester United Forever!

Vissza

Fórumszabályzat