28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Formula 1 (2004)



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
Ott bubuckodott a nyakán és majdnem megszívta. E helyett a Sumi ütötte ki.
Érdekes módon a Montoya seggében éppen akkor senki nem autózott.
Merő véletlen? Szerintem nem, a többieknek volt annyi esze és tudták jól, hogy ők is és a mögöttük levők is igyekeznek üzemi állapotban tartani a kocsijukat és ezért nem egymás valagában közlekedtek.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

kiserik
kiserik [56]
Szerintem így történe:
Sumáknak leblokkolt a bal első kereke, az tény. Azt nem láttuk, hogy a jobb első is leblokkolt-e de ha nem (műszaki hiba) akkor érthető az egész: kerék (bal) blokk, autó indul balra és lassul, érkezik Monty, húzódik jobbra, hogy elkerülje az ütközést (ő is F1-es autóval megy nem dózerrel), Sumák jobbra rántja a kormányt (hogy elkerülje a falnakcsapódást és mert hirtelen volt műszaki hiba), és találkozik Montyval, aki neki megy a falnak egy kicsit (ha jól láttam a szemből vevő kamera képéből), de Sumák hátsó felével megy neki Montynak, amitől az autó jobbra fodul, s bal ellenkormányzás hatására neki csapódik a bal oldalfalnak.

A SC után, ha elrontassz valamit, akkor evidens, hogy megelőznek, de nyugodtan visszaszerezheted menetközben a régi poziciódat, tehát Monty nem akarta megelőzni Sumákot, csak az ütközést akarta elkerülni.

Vissza

Fórumszabályzat