28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Perimeter



Írd ide hozzászólásod:

[ToMz]
[ToMz] [622]
Ez a game nagyon jó!
Csak az a gond hogy a 6. pályán nem tudok továbbjutni,asszem Vulcan a hely ahol vagyunk,kiépítettem a hálózatot kész a portal is , azt írja mission-ra recharge spiral.Hát ez meg mi fene ? Volt már elötte is,de ott továbbjutottam itt meg nem.Na mind egy.Ettől még a game fankó.

Vissza

Fórumszabályzat