28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Xpand Rally demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Kalwa
Kalwa [4370]
Én nem tudom, de az én meglátásom szerint fényévekkel előrébb tart, mint a Colin sorozat 05 része a demóból ítélve Ez csak az én meglátásom, de lehet pl. neked a Colin sokkal jobban be fog jönni Töltsd le te is mindkettőt és biztos vagyok benne, hogy te is rá fogsz jönni arra, hogy melyik a jobb Amúgy természetesen 5-ből 5!

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

okoska3000
okoska3000 [12750]
10-ből vagy 5-ből 5?

legutóbb az a hír járta az XpandRallyról, hogy botrányos az irányítása és az egész úgy ahogy van, még csak méltatni sem érdemes összehasonlítani a Colin05-tel és a Richard Burns rallyval...
ezt nem én mondom, tán a PcGuruban írták, valahol olvastam...

ezek szerint javítottak rajta?
Kalwa
Kalwa [4370]
Grafika: 5
Hangulat: 5
Játszhatóság: 4
Zene: 5

A Colin 05-nek is ezen a szinten kéne tartania legalább!

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Vissza

Fórumszabályzat