28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Egyébként egy Kolumbiában tanuló ismerősöm szerint még ott is nagy sikerrel nyomják. Érdekes...Igen-igen ez poén, és azért lett így felfutva. Olyan ez mint mondjuk a Belga volt anno sztem. UGyanis sokan meghallottak egy számot tőlük, hátezdekurva vicces. Az albumot meg sem nézték. PEdig az jó! Ez nem

Satoshi Tommiee japán? Vagy most keverem vkivel?

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat