Azt viszont nem is tudtam, hogy lehet csapdát állítani és rajtaütésszerűen támadni, pedig már végigtoltam a játékot.
Lehet, hogy ez nincs benne az 1.0-ás verzióban?i tell it like it is, cause im a bold figure
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Azt viszont nem is tudtam, hogy lehet csapdát állítani és rajtaütésszerűen támadni, pedig már végigtoltam a játékot.
Lehet, hogy ez nincs benne az 1.0-ás verzióban?i tell it like it is, cause im a bold figure