28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rome: Total War (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Kész! A képaláírások keményen büntetnek, bár néha kicsit durvák, bár azokon is jókat röhögtem. Nekem nincs meg a game, de a Warpigs-ek eléggé viccesnek tűntek a képeken.
Morello
Morello [5412]
Köszi!
Ha jól bogoztam ki a kézikönyvből, akkor állítanak csapdát a csapatok, amikor leguggol a figura a térképen. Ilyenkor ha egy ellenség a közelébe jön, akkor rácsap!
Én is jártam úgy, hogy mint kis Piroska, sétálgattam az Alpok erdeiben, erre hirtelen rámtámadt egy jó nagy gall csapat!
asas01
asas01 [12269]
Nagyon jó lett az ismertető, gratula! Azt viszont nem is tudtam, hogy lehet csapdát állítani és rajtaütésszerűen támadni, pedig már végigtoltam a játékot. Lehet, hogy ez nincs benne az 1.0-ás verzióban?

i tell it like it is, cause im a bold figure

Vissza

Fórumszabályzat