A rajtaütést mindenképp ki kell próbálnom, jó mókának ígérkezik.
Amikor végigvittem a játékot, akkor is volt már majd' 2 millió katonám.
i tell it like it is, cause im a bold figure
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
A rajtaütést mindenképp ki kell próbálnom, jó mókának ígérkezik.
Amikor végigvittem a játékot, akkor is volt már majd' 2 millió katonám.
i tell it like it is, cause im a bold figure

i tell it like it is, cause im a bold figure

Azt viszont nem is tudtam, hogy lehet csapdát állítani és rajtaütésszerűen támadni, pedig már végigtoltam a játékot.
Lehet, hogy ez nincs benne az 1.0-ás verzióban?i tell it like it is, cause im a bold figure