28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps2 vs Xbox



Írd ide hozzászólásod:

dommi
dommi [73]
és miért nem?sztem vegyél xboxot!

Csiszár Dominik

hering
hering [4574]
Én csak egy játék miatt nem vennék PS2.

http://www.jatekok.hu

Vissza

Fórumszabályzat