28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

Ominozia
Ominozia [304]
te miről beszélsz én egy szóval nem mondtam hgy gazdagok vagyunk mert egyáltalán nem vagyunk azok.

én csak azt írtam le hogy van egy gyermek akinek van2db jobb cucca és utána 2évig azokról kántál és az idegeidre megy vele ilYen a mosogép vagy a geccco gatya.

Az élet fáj!

Seekoly
Seekoly [1990]
Ha ne hagyjuk, akkor folytassuk:
Ti újgazdagok vagytok?
Áhhh tudod mit, nem érdekel! Majd mikor barátokért és szeretetért állsz sorba egy egy elit bevásárlóhelyen, akkor rájössz, hogy itt nem tudsz fizetni a szüleid pénzével!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Ominozia
Ominozia [304]
na hagyjuk te ezt nem értheted

Az élet fáj!

Seekoly
Seekoly [1990]
Természetesen gondoltam, hogy neketek aztán biztos jóval többe került a mosógépetek!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Ominozia
Ominozia [304]
nem irigykedem hisz nekünk jobb van.
de ez a tápi még azzal is menőzik hogy vettek egy kiló parasztkolbit.
ha hallanád hogy mondja hogy ilyen egy 80ezer hufos mosógép.
én pl.: sose menőzöm a mi mosógépünkkel ami ennél jóval többe került.

Az élet fáj!

Seekoly
Seekoly [1990]
Ez egy külső szemlélőnek úgy hangzik (egy idő után), mintha irígykednél a 80k-s mosógépükre!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Ominozia
Ominozia [304]
én ezt mind értem.
de ő állandóan csesztett ezzel enegem meg mondja a süket dumát hogy ez meg az kifizeti helyettünk.
de vannak nálaM jobb móduak is és azokat nem cseszteti csak engem.
de az általánosan igaz hogy menőzik a gecco gatyájával a 80ezer hufos mosógépükkel meg a mittomén mivel.
ha nem szólna egy szót se nagyívbe lefosnám nem érdekelne.
de az már enyhén idegesítő hogy a semmivel menőzik ott nekem.
VÉGE

Az élet fáj!

padavan
padavan [21647]
Na, most szerinted a vezetékes - és mobil - telefon, meg a net annyira nagy dolog? Ne viccelj már... Az meg, hogy te valahol élvezed, az a saját kis bizonyítványod. Tök átlagos dologra menőzhetsz egy szegény csóró elött, játszhatod a nagy embert, hát elég xar játék az ilyen, szerintem.
A szülei munkáját meg végképp nem nézném le, mert ha az apja nem targoncázná a helyére a dolgokat, akkor bizony a te nagyokos szüeidnek kellene megcsinálni ezt...
Láttad a Harcosok Klubja c. filmet?
Nem szó szerint:
"Mi főzzük meg a vacsorádat, mi terítjük meg az asztalodat, mi mosunk rád, mi javítjuk meg az autódat, úgyhogy ne packázz velünk, mert megjárod!"
Remélem, érted a lényegi mondanivalóját a dolognak...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Ominozia
Ominozia [304]
nem, de ha valaki csoró ne menőzön a ladájával meg azzal hogy mennek székesfehérvárra és ne cseszegessen állandóan azzal hogy persze van pénzünk innen meg onnan.
irigy rám kész én élvezem azt hogy basztat mert belülről fő azért hogy ő nem lehet "olyan" helyzetben hogy legyen pl.: vezetékes telefonjuk vagy internetjük...........

tudom ez úgy néz ki mintha lenézném de egész más van a háttérben.

Az élet fáj!

Seekoly
Seekoly [1990]
Nem mondták még neked, hogy ne nézd le más ember foglalkozását?

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Vissza

Fórumszabályzat