28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

vally
vally [9774]
Felvágni nem szoktam, de büszke vagyok arra, hogy a szüleim becsülettel, és nehezen keresték a pénzt, azért az más, nem?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

padavan
padavan [21647]
Mint ahogyan az is megvetendő, aki BÁRMIRE felvág és arcoskodik. Főleg úgy, hogy az árát nem ő, hanem a kedves szülők keresték, illetve lopták, csalták, hazudták össze.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

zs0lt1kA^
zs0lt1kA^ [1340]
en spec talan egy picit igazat adok ominozianak, kb olyan gyerekrol ir akinek nem telik semmire de emelett azzal a kevessel ami neki van, azzal probal felvagni, arra veri magat. az ilyent nem sajnalni kell, szerintem, hanem megvetni

~

hhhhh

Vissza

Fórumszabályzat