28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

Pathfinder
Pathfinder [332]
Igen, úgy tényleg rövid. Ajánlom inkább a 3-as fokozatot a NIGHTMARE-t. Én azon vittem végig és 1általán nem nehéz. Legalábbis annak nem aki a Serious Sam-en edződött.
@Slider@
@Slider@ [3121]
Na yo, de ha simán 2-es szinten mész és csak gyilkolsz akkor nagyon rövid az 1-hez képest.Neked is csak 1 főellen volt?
Pathfinder
Pathfinder [332]
Hi!

Mihez képest lett rövid?
Ha az alapjátékhoz képest nézzük (meg ha egy kártyamegszerzésért se küzdöttünk meg) akkor igen. DE ha valaki a kártyákat is összeakarta gyűjteni, akkor kapott egy olyan hosszú játékot mint a sima Painkiller. 4 órát tököltem azon, hogy megszerezzem pl. a Loony Parkban lévő kártyát. Tehát így mondhatjuk hosszúnak.

Vissza

Fórumszabályzat