Amúgy szerintem a Painkiller: Battle Out Of Hell játék is bugos (legalábbis nálam az volt szerintem) mert én az összes kártyát meg tudtam szerezni a 7.-iket kiváve, mert hiába teljesítettem a feltételt, állandóan Failedet kaptam, nem tudom miért. Pedig kiváncsi lettem volna, hogy milyen endet kapok ha végigviszem Traumán.
A legjobban a videókkal nem voltam kibékülve a játékban. Nagyon bénák lettek a moviek az alapjátékhoz képest. Vagy ezt csak én gondolom így?
