Tóth Ádám
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Idióták az osztályomban!
még szép
nem rolad volt szo, na mind1. hozzad nem mernek szolni
hhhhh
15
Tóth Ádám
lmao latom egy ujabb 10eves akarja megvaltani a vilagot :/
hhhhh
Fedőneve: Mána'
Különös ismertetőjele: Nagyzási mániában szenvedő alacsony paraszt.
Különlegessége: Mána' névre hallgat, de ha kérdezik, mielőtt válaszolna, hangosan megkérdezi: "én Mána'?".
Akkora csóró, hogy csajoktól kunyizza a pénzt, hogy vehessen magának itókát, de a körmét már nem tudná kitisztítani, esetleg korpásodás elleni sampont használni, messziről szaglik, és nincs olyan dolog, amibe ne tudna belekötni. 4 testvére van, úgyhogy ingyen kap tankönyvet, de lehetőleg hangosan menőzik, hogy neki minden ingyen van, és hogy elhúzhatok a francba a 200Ft-os támogatással, amit kapok. Rohadt egy tirpák paraszt, nagyzási mániában szenved, mutogatja a kis ribancát. Csak azt felejti el néha, hogy a kis ribi akkora ribi, hogy előttem és néhány társam előtt full ingyen csókolózott egy osztálytársnőjével, a tanárok persze imádják, mert:
"Nem szól bele az órába"
"Nem pimaszkodik a tanárral"
"A padtársának soha nem ad át apró küldeményt friss búlvárhírekkel"
Hát tudjátok mit! Remélem ezt most elolvassa, és magába néz. Meg a tanárok is lesz*phatják!
Huhh, de jól esett most ezt kiadni magamból, köszönet a topicnyitónak.
Különös ismertetőjele: Nagyzási mániában szenvedő alacsony paraszt.
Különlegessége: Mána' névre hallgat, de ha kérdezik, mielőtt válaszolna, hangosan megkérdezi: "én Mána'?".
Akkora csóró, hogy csajoktól kunyizza a pénzt, hogy vehessen magának itókát, de a körmét már nem tudná kitisztítani, esetleg korpásodás elleni sampont használni, messziről szaglik, és nincs olyan dolog, amibe ne tudna belekötni. 4 testvére van, úgyhogy ingyen kap tankönyvet, de lehetőleg hangosan menőzik, hogy neki minden ingyen van, és hogy elhúzhatok a francba a 200Ft-os támogatással, amit kapok. Rohadt egy tirpák paraszt, nagyzási mániában szenved, mutogatja a kis ribancát. Csak azt felejti el néha, hogy a kis ribi akkora ribi, hogy előttem és néhány társam előtt full ingyen csókolózott egy osztálytársnőjével, a tanárok persze imádják, mert:
"Nem szól bele az órába"
"Nem pimaszkodik a tanárral"
"A padtársának soha nem ad át apró küldeményt friss búlvárhírekkel"
Hát tudjátok mit! Remélem ezt most elolvassa, és magába néz. Meg a tanárok is lesz*phatják!
Huhh, de jól esett most ezt kiadni magamból, köszönet a topicnyitónak.

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]