28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

Lelnet
Lelnet [1129]
Packáztam vele?
Nem is tudtam róla!

Talán inkább mondjuk úgy, belém kötött, én meg mondtam neki, hogy fejtse ki, mi a baja...

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Porker
Porker [8000]
Én nem packáznék zsoltikával, láttam a képét az UW-n, simán szétver mindenkiT!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Lelnet
Lelnet [1129]
Mi bajod van, mondjad meg! Nem vagyok én Jézus, hogy világokat váltsak meg. Ellenben ha a kisparasztra mondtad, akkor meg van bocsátva

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

zs0lt1kA^
zs0lt1kA^ [1340]
lmao latom egy ujabb 10eves akarja megvaltani a vilagot :/

hhhhh

Lelnet
Lelnet [1129]
Fedőneve: Mána'
Különös ismertetőjele: Nagyzási mániában szenvedő alacsony paraszt.
Különlegessége: Mána' névre hallgat, de ha kérdezik, mielőtt válaszolna, hangosan megkérdezi: "én Mána'?".
Akkora csóró, hogy csajoktól kunyizza a pénzt, hogy vehessen magának itókát, de a körmét már nem tudná kitisztítani, esetleg korpásodás elleni sampont használni, messziről szaglik, és nincs olyan dolog, amibe ne tudna belekötni. 4 testvére van, úgyhogy ingyen kap tankönyvet, de lehetőleg hangosan menőzik, hogy neki minden ingyen van, és hogy elhúzhatok a francba a 200Ft-os támogatással, amit kapok. Rohadt egy tirpák paraszt, nagyzási mániában szenved, mutogatja a kis ribancát. Csak azt felejti el néha, hogy a kis ribi akkora ribi, hogy előttem és néhány társam előtt full ingyen csókolózott egy osztálytársnőjével, a tanárok persze imádják, mert:
"Nem szól bele az órába"
"Nem pimaszkodik a tanárral"
"A padtársának soha nem ad át apró küldeményt friss búlvárhírekkel"
Hát tudjátok mit! Remélem ezt most elolvassa, és magába néz. Meg a tanárok is lesz*phatják!

Huhh, de jól esett most ezt kiadni magamból, köszönet a topicnyitónak.

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Vissza

Fórumszabályzat