28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Wartime Command: Battle for Europe 1939 - 1945



Írd ide hozzászólásod:

Porker
Porker [8000]
Khm...a képeket elnézve a grafika elég jó, bár a terepen nincs sok minden, a Panzersben több a tereptárgy.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

szedrencs
szedrencs [4695]
A Codemasterses tetszhalállal ellentétben a projektet nem állították le.

Bizonyítékként itt egy "pár" kép:

http://games.1c.ru/ww2rts/?type=gallery

Esetleg egy moderátor feldobhatná a képeket a hírek közé, mert eléggé ínséges időknek nézünk elébe WW2 tbs-ek és rts-ek terén.

Vissza

Fórumszabályzat